Výzva Súdnej rade SR

Autor: Róbert Goldír | 17.5.2014 o 0:00 | (upravené 19.5.2014 o 15:49) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  260x

Vyzývam členov Súdnej rady SR, aby nezvolili Štefana Harabina za predsedu Súdnej rady SR a okamžite vykonali všetky opatrenia na jeho zbavenie funkcie sudcu.

Vyzývam členov Súdnej rady SR, aby nezvolili Štefana Harabina za predsedu Súdnej rady SR a okamžite vykonali všetky opatrenia na jeho zbavenie funkcie sudcu.

 

Štefan Harabin slobodne a po zrelej úvahe vstúpil do KSČ – štátostrany, ktorá brutálne a systematicky potláčala základné práva a slobody občanov Československa. Tým súhlasil s výkalmi komunistickej ideológie a bojom proti triednemu nepriateľovi, s poučením z krízového vývoja v strane a spoločnosti, s okupáciu Československa sovietskymi vojskami a ďalšími komunistickými zvrátenosťami.

Nebol však len radovým členom KSČ, čo samé diskvalifikuje na akúkoľvek verejnú funkciu v demokratickom a právnom štáte.

 

Ako sudca dokonale poznal a každodenne aplikoval degenerovaný a zvrátený komunistický právny poriadok opierajúci sa o výkaly marxizmu–leninizmu, ktorý nemal žiadnu úctu k individualite človeka, jeho dôstojnosti a slobode.

Ako sudca zločineckého komunistického režimu bol uzrozumený a pripravený poslať Václava Havla a všetkých tzv. triednych nepriateľov do Jáchymova alebo na Pankrác, do uránových baní a na dlhoročné tresty odňatia slobody a zničiť život im a ich rodinným príslušníkom preto, že túžili žiť v demokratickom a právnom štáte, v ktorom by mohli slobodne vyjadriť svoj názor, slobodne voliť, chodiť do kostola alebo cestovať.

 

V prípade Harabina nejde o etický problém, keď spoluzodpovedný za diskrimináciu a potláčanie základných práv a slobôd je aj ten, kto odvráti hlavu a odmietne sa tým zaoberať.

Harabin bol ako sudca vývesným štítom, železnou päsťou komunistického režimu a štátostrany KSČ. Spolu s ďalšími mocenskými nástrojmi štátostrany KSČ, komunistickými aparátčikmi, ŠTB, VB a prokuratúrou držal celý národ v strachu a bol pripravený potlačiť akýkoľvek náznak túžby po živote v demokratickom a právnom štáte. Odstráň najaktívnejších a zvyšok ustúpi.

 

Sudca by mal byť odbornou a etickou autoritou, zrelým človekom, u ktorého by mali dvadsať percent tvoriť znalosti a technika, ako získať z kopy spisov relevantnú informáciu, a osemdesiat percent jeho charakter.

 

Obrovskou chybou bolo, že v roku 1989 sme si nasadili ružové okuliare. Slizké hady otočili kabát a z ochrancov zločineckého komunistického režimu sa stali najväčší demokrati. Ponovembrový vývoj nás nechal rýchlo vytriezvieť. Vyhadzov Gauliedera z parlamentu, zmarené referendum, kupovanie poslancov, zneužívanie SIS na vraždy a samoúnos, kupovanie poslancov, Gabo vidí veci alternatívne, obchádzanie elektronickej podateľne na NS SR, disciplinárne konania dozorované zahraničnými diplomatmi atď... Orwellovské prasce sú späť.

 

Žiaden komunistický sudca nemá právo byť sudcom v demokratickom a právnom štáte. Bojovali sme o svoje právo byť slobodný, celých 40 rokov. Vybojovali sme tento ťažký zápas, napriek Štefanovi Harabinovi a železným pästiam komunistického režimu.

Dovolíte, aby si sudcovský talár obliekali sudcovia zvráteného a zločineckého komunistického režimu a prívrženci štátostrany KSČ? Pomôžem vám: takéto osoby majú nosiť pruhovanú rovnošatu a nie sudcovský talár.

podané Súdnej rade SR, dňa 16.5.2014

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?